Provoz školy

1. Provoz MŠ je celodenní od 6.30 hod. do 16.30 hod. (škola se v 6.30 hod. odemyká a v 16.30 hod. uzavírá), rodiče jsou povinni si dítě vyzvednout tak, aby škola mohla být v 16.30 hod. uzamčena.
  2. Ředitelka školy může rozhodnout o ukončení předškolního vzdělávání jestliže: rodič porušuje Školní řád závažným způsobem např. opakovaně pozdě vyzvedává dítě z mateřské školy po ukončení provozu.
  3. Provoz MŠ bývá zpravidla omezen v měsíci prosinci, přerušen v červenci a srpnu. Rozsah přerušení stanoví ředitelka školy po dohodě se zřizovatelem a to nejméně 2 měsíce předem, v případě omezení informuje rodiče neprodleně po projednání se zřizovatelem.
  4. Děti se scházejí ráno ve třídě Motýlků, rozcházejí se také zde. Provoz ve třídách je rozvržen tak, aby byla dětem zajištěna dostatečná bezpečnost a kvalita předškolního vzdělávání v souladu s přidělenou dotací na platy zaměstnanců a provoz byl ekonomický.

Provoz MŠ