OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 533 386 548, 608 125 381

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího. To znamená, že mateřská škola zůstává nadále uzavřená pro každodenní docházku dětí. Pokračuje se v distančním vzdělávání předškoláků.

Pokud bude rozhodnuto o uvolňování režimových opatření a postupném otevírání škol, předpokládá se v 1.fázi návrat dětí v posledním roce předškolní docházky. Do školky by tedy chodily jen předškolní děti.

Bude povinná i pro děti ochrana úst a nosu ( zdravotnická obličejová maska- rouška). Zajistěte si prosím dostatečné množství roušek vhodných pro dětský obličej, předpokládáme 2-3 na 1 den.

Bude povinné neinvazivní testování antigenními testy 2x týdně. První test vždy v 1.den prezenční výuky v daném týdnu. Testy poskytne škola.

Pro další informace sledujte stránky ministerstva školství  https://koronavirus.edu.cz/faq-hlavni-temata-koronaviru-a-skolstvi

a stránky naší MŠ.

Přejeme Vám všem hezké Velikonoční svátky.